Każda osoba powiązana ze światkiem SEO/SEM, która obraca się w nim od co najmniej 6 miesięcy, na pewno miała kiedyś kontakt z jednym z najlepszych polskich blogów w branży – Lexy’s SEO blog.

Autorka – Marta Gryszko (tak, kobieta – w IT to towar ekskluzywny, przez co zapewne tak bardzo cenny) – poruszała na nim wiele ciekawych wątków.

Niestety, jakiś czas temu blog został zamknięty (zawieszony?), przez co wiele straciliśmy.

Od początku czerwca widzimy jednak powrót Marty do tworzenia i dzielenia się wiedzą.

Wróciła – jednak tym razem nie na swoim blogu, lecz na blogu SprawnyMarketing.

pl.

Ostatnio pojawiły się na nim dwa bardzo ciekawe artykuły, z którymi każdy specjalista SEO powinien się zapoznać: 4 sposoby na wzbogacenie opisów produktów w sklepie internetowym Kiedy nie bać się o kanibalizację słów kluczowych? W pierwszym z nich Marta opisuje w jaki sposób można wzbogacić treści i uzyskać unikalne opisy na naszych stronach internetowych (jej przykłady można odnieść przede wszystkim do sklepów i dużych, rozbudowanych serwisów) – artykuł przydatny także dla osób tworzących strony, by wiedzieli jak można wspomóc pracę osoby, która w przyszłości będzie pozycjonowała serwis.

W drugim przestrzega przed nadmierną kanibalizacją słów kluczowych – po szczegóły zapraszam do samego wpisu, gdyż zbyt wiele by tu wyjaśniać 😉 Z niecierpliwością czekamy na kolejne artykuły, o których zapewne będziemy tu informować!.